Turniej Tenisa Stołowego w kategorii OPEN

Dnia 19 listopada 2022 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec odbył się turniej tenisa stołowego w kategorii OPEN pod patronatem Wójta Gminy Czarny Dunajec Marcina Ratułowskiego.

Celem turnieju było propagowanie sportu, zdrowego trybu życia oraz integrację poprzez grę zespołową .

W turnieju wzięło udział 20 zawodników i 3 zawodniczki. Rozgrywki zostały podzielone na dwa etapy. Pierwsza faza – gra w grupach (każdy z każdym), dwóch najlepszych zawodników w grupie awansowało do drugiego etapu, rozegranego systemem brazylijskim (do dwóch przegranych).

Wyniki turnieju :

1 m. Mateusz Działek (Maków Podhalański )

2 m. Krystian Pracharczyk (Jordanów)

3 m. Grzegorz Bodziony (Czarny Dunajec)

4 m. Adam Winiarski (Chochołów)

5 m. Jerzy Palenik (Jabłonka)

6 m. Janusz Motyka ( Zakopane )

7 m. Katarzyna Bandyk (Czarny Dunajec)

8 m. Piotr Chrzanowski (Zakopane)

Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki hojności sponsorów wszyscy uczestnicy otrzymali poczęstunek, napoje oraz nagrody niespodzianki.

Zawodnicy, którzy wywalczyli miejsca na podium otrzymali puchary, medale oraz nagrody rzeczowe, a do 6 miejsca dyplomy i upominki.

Składamy serdeczne podziękowania Dyrektorowi Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec Pani Małgorzacie Kulawiak – za pomoc w organizacji turnieju oraz sponsorom: Bartłomiejowi Tylka „Rolety” oraz Prezesowi Klubu „Czarni” Stanisławowi Tylka. Dziękujemy również zawodnikom za miłą atmosferę i rywalizację w duchu sportowym.