Turniej Piłkarzyków – CHAMPIONS LEAGUE GMINY CZARNY DUNAJEC

W dniu 21.08.2022 odbył się długo oczekiwany turniej piłkarzyków – CHAMPIONS LEAGUE GMINY CZARNY DUNAJEC.

Do turnieju zgłosiło się 12 drużyn (24 zawodników), które zostały podzielone na trzy grupy, gdzie zespoły grały systemem „każdy z każdym”. Do grona mistrzowskiego awansowały drużyny z najlepszym bilansem zwycięstw. W grupie mistrzowskiej rozpoczęła się prawdziwa walka o nagrody.

Zwycięzcą III edycji turnieju została drużyna Żółwie Ninja (Andrzej i Grzegorz), która nie przegrała żadnego spotkania w całym turnieju.

Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Power Rangers (Kasia i Sławek), trzecie miejsce na podium przypadło drużynie Kosiarze (Kuba i Rafał).

W trakcie trwania rozgrywek można było dodatkowo poruszać się przy stole do tenisa stołowego a także na polach do badmintona. Wszystkim uczestnikom towarzyszyła sportowa atmosfera, dużo dobrej zabawy i sporo emocji . Nie zabrakło również darmowego, regeneracyjnego poczęstunku.

Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni pamiątkowymi upominkami, natomiast zawodnicy z najlepszych drużyn, zostali dodatkowo uhonorowani medalami, dyplomami oraz nagrodami ufundowanymi przez Dyrektora Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.

Gratulujemy wszystkim zespołom wspaniałej walki i miłej, sportowej atmosfery !!!