Gminne Mistrzostwa Piłki Siatkowej

Gminne Mistrzostwa Piłki Siatkowej rozstrzygnięte !! SP Załuczne podwójnym mistrzem w kategorii młodzież szkolna !

Zawody były podzielone na dwa dni. W pierwszym dniu rywalizowały dziewczyny. Swoje reprezentacje wystawiły szkoły podstawowe z Załucznego, Cichego nr 2, Ratułowa, Pieniążkowic, Piekielnika i Czarnego Dunajca. Drużyny zaczęły zmagania w dwóch , skąd najlepsze dwie drużyny uzyskały awans do fazy półfinałowej. W finale zmierzył się triumfator SP Załuczne oraz SP Ciche nr 2. W meczu o trzecie miejsce SP Pieniążkowice okazały się lepsze od SP Piekielnika . Całość zawodów przebiegła w świetnej atmosferze, uczestniczki wykazały się dużymi umiejętnościami indywidualnymi oraz miały możliwość do doskonalenia umiejętności pracy w grupie.

W drugim dniu rywalizowali chłopcy z 8śmiu szkół z terenu Gminy.

Zmagania były prowadzone na dwóch salach gimnastycznych w Piekielniku i Załucznem równocześnie. Udział wzięły szkoły Czarnego Dunajca, Załucznego, Piekielnika, Pieniążkowic, Ratułowa, Odrowąża, Cichego nr 2 oraz Czerwiennego Górnego.

Najlepszą drużyną ponownie okazał się zespół z Załucznego , który w finale pokonał przedstawicieli szkoły z Pieniążkowic, a na najniższym stopniu podium stanęła drużyna z Czerwiennego Górnego

Gratulujemy uczestnikom osiągniętych wyników sportowych, ambitnej postawy, a kto wie być może wśród nich znajduję kolejny Bartosz Kurek lub Katarzyna Skowrońska.

Trzymamy kciuki za najlepsze drużyny, które teraz będą nas reprezentowały na zawodach powiatowych.