Zabawa z wędką

Zabawy z wędką i świetnie spędzony czas na stawach w Pieniążkowicach.

W niedzielę w ramach zajęć sportowo – rekreacyjnych podczas okresu wakacyjnego, Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec oraz Koło PZW Czarny Dunajec, zorganizowały zabawy z wędką dla dzieci i młodzieży mające na celu zachęcić do spędzania aktywnie wolnego czasu na zewnątrz.

Podczas zajęć prowadzonych przez doświadczonych wędkarzy, zgromadzeni mogli nauczyć się jak łowić ryby różnymi technikami, jakie gatunki występują na naszym terenie, jak prawidłowo przygotować się do łowienia oraz jak zachowywać się w okolicy zbiornika wodnego by zachować bezpieczeństwo.

Podczas warsztatów uczestnicy świetnie odnaleźli się na łonie natury i malowniczo położonego stawu. Niektórzy wolne chwilę wykorzystali na dodatkowe zabawy w plenerze, a dla wszystkich był przygotowany specjalny poczęstunek i napoje.

To było świetne niedzielne popołudnie spędzone w rodzinnym gronie i atmosferze , specjalne podziękowania dla Panów Łukasza Rubisia oraz Stanisława Bandyka za organizację oraz pomoc w stworzeniu tego wydarzenia