Koncert Świąteczny

Tradycją stały się Koncerty uczestników warsztatów organizowanych w Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec. Organizowane są dwukrotnie, w czerwcu oraz tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Koncert w dniu 19 grudnia 2023 roku był wspaniałą okazją do zatrzymania się i docenienia trudu codziennych zmagań młodych artystów.

Rozpoczęliśmy od wręczenia nagród w II gminnym konkursie językowo-plastycznym Independence Day Lapbook organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Cichem.

Następnie w koncercie kolędy i pastorałki wykonali podopieczni nauczyciela gry na gitarze Konrada Sowińskiego, nauczycielki gry na pianinie Moniki Góźdź oraz wystąpiła grupa taneczna – podopieczni Pani instruktorki Poliny Kyshyshian.

Podczas świątecznego spotkania można było podziwiać prace naszej najnowszej grupy warsztatowej tj. nauki malowania na szkle. Warsztaty prowadzone są przez Panią Marię Bukowską – Kozielec, trwają od września tego roku, a już dorobek ich pracy jest duży. Mogą się pochwalić pierwszym sukcesem. W konkursie Zakopiańska Szopka Betlejemska organizowanym przez „Jutrzenkę” mamy laureatów: Nagrodę zdobyła Hania Kozielec, zaś wyróżnienia Magda Broda i Alicja Kadłubek. Gratulujemy.