MENU
Jesteś tutaj: Aktualności / Zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży „Mini Podhale Tour – 2023”

Zawody rowerowe dla dzieci i młodzieży „Mini Podhale Tour – 2023”

 

Grand Prix Czarnego Dunajca.

Już w najbliższą niedzielę 21 maja odbędzie się kolejna odsłona zawodów rowerowych Mini Podhale Tour o Grand Prix Gminy Czarny Dunajec. Tym razem impreza odbędzie się na urokliwym stadionie we Wróblówce, na który wracamy po trzyletniej przerwie. Z powodu bardzo dużej liczby uczestników w kategoriach do lat sześciu, organizatorzy postanowili stworzyć nową kategorię dla dzieci do lat czterech, w której można startować wyłącznie na rowerkach bez pedałów. Pozostałe kategorie bez zmian. Szczegóły w regulaminie na stronie Podhale Tour - Zawody kolarskie (tcorzel.pl) . Trasa będzie poprowadzona na bieżni i odcinkami trawiasto-asfaltowymi stadionu, pętla będzie liczyła około 600 metrów a ilość okrążeń zostanie dostosowana do wieku startujących. Obowiązuje rower górski MTB, lub uniwersalny, z wyjątkiem nowo wprowadzonej kategorii dzieci do lat czterech, gdzie można startować tylko na rowerku bez pedałów. Przypominamy, że zapisy od godziny 13:00, limit uczestników 150, a pierwsze wyścigi już o 14:00. Proszę rodziców i opiekunów o wcześniejsze przybycie do biura zawodów, by zdążyć ze zgłoszeniami, gdyż może zabraknąć czasu lub limit przyjęć zostanie wcześniej wyczerpany.  Zawody Mini Podhale Tour o Grand Prix Czarnego Dunajca są organizowane już po raz dziesiąty. Bardzo dużym powodzeniem cieszy się nowo wprowadzona klasyfikacja rodzinna, do której wlicza się start trojga osób ( rodzice i dzieci). Organizatorzy przygotowali dla najlepszych trofea sportowe a każdy otrzyma pamiątkowy medal, także wszystkie dzieci wezmą udział w losowaniu fantów. Organizatorem jest Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice natomiast współorganizatorzy to:

- Bank Spółdzielczy w Rabie Wyżnej 

  - Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu                                                                                                                                                                    

Piewszego lipca odbędą się jeszcze zawody w Spytkowicach a cały cykl zakończy się tradycyjnie w Rabie Wyżnej 9 września, tam też zostaną wyłonieni zwycięzcy w klasyfikacji generalnej o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej.                                                                                                                        

Patronat honorowy nad cyklem zawodów Mini Podhale Tour 2023, objął Starosta Nowotarski pan Krzysztof Faber.

 

REGULAMIN ZAWODÓW W ZAŁĄCZNIKU:

Regulamin Mini PT 23.pdf

 

 

 

Pogoda
Licznik odwiedzin

Unikatowe odwiedziny

Noclegi Czarny Dunajec
NOCLEGI Czarny Dunajec i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaNOCLEGI Białka Tatrzańska - Nocleg w Białce od 30 złNoclegi w Górach ✓ Najlepsze ceny ✓ Rezerwuj tanie noclegi od 30 zł, kwatery, pensjonaty, apartamenty, wille, hoteleOgólnopolski Portal Turystyczny Infoturystyka.pl - noclegi, hotele, pensjonaty, kwatery, pokoje gościnne, agroturystyka