MENU
Jesteś tutaj: Aktualności / Stypendia i nagrody sportowe Burmistrza Miasta i Gminy Czarny Dunajec w 2023 roku

Stypendia i nagrody sportowe Burmistrza Miasta i Gminy Czarny Dunajec w 2023 roku

Stypendia i nagrody sportowe Burmistrza Miasta i Gminy Czarny Dunajec w 2023 roku

 

Przypominamy, że jest możliwość ubiegania się o stypendia  i nagrody sportowe Burmistrza Miasta i Gminy Czarny Dunajec na 2023 rok. Stypendia i nagrody przyznawane są na podstawie Uchwały Nr XIII/136/2016 Rady Gminy Czarny Dunajec z dnia 24.02.2016, która określa zasady i tryb przyznawania.

Aby uzyskać stypendium/ nagrodę zawodnik musi legitymować się wysokimi wynikami sportowymi -tj. czołowymi miejscami zajmowanymi co najmniej na poziomie wojewódzkim.

Wnioski należy składać do Burmistrza Miasta i Gminy w terminie do dnia 15 maja 2023 roku według wzoru stanowiącego załączniki do w/w uchwały wraz z odpowiednią dokumentacją wyników sportowych, zgodą na przetwarzanie danych osobowych, oświadczenie stypendysty sportowego.

 

Dokumenty potrzebne do złożenia wniosku o nagrodę / stypendium można znaleźć pod linkiem:

 stypendia__nagrody

 

Pogoda
Licznik odwiedzin

Unikatowe odwiedziny

Noclegi Czarny Dunajec
NOCLEGI Czarny Dunajec i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaNOCLEGI Białka Tatrzańska - Nocleg w Białce od 30 złNoclegi w Górach ✓ Najlepsze ceny ✓ Rezerwuj tanie noclegi od 30 zł, kwatery, pensjonaty, apartamenty, wille, hoteleOgólnopolski Portal Turystyczny Infoturystyka.pl - noclegi, hotele, pensjonaty, kwatery, pokoje gościnne, agroturystyka