MENU
Jesteś tutaj: Aktualności / GODZINY I KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW XXXVII MUZYKOWANIE NA DUCHOWĄ NUTĘ

GODZINY I KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW XXXVII MUZYKOWANIE NA DUCHOWĄ NUTĘ

GODZINY I KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW

XXXVII MUZYKOWANIE NA DUCHOWĄ NUTĘ

23.04.2022 – sobota

GODZ. 10.00 – 12.20

Muzyka ,,Zespołu Skalni”

Muzyka ,,Cornodunajcanie” z Czarnego Dunajca

Grupa ,,Cornodunajcanie” z Czarnego Dunajca

Duet ,,Cornodunajcanie” z Czarnego Dunajca

Muzyka Stanisława Gubały z Małego Cichego

Jakub Paholski z Pyzówki

Natalia Gwiżdż ,,Małolipnicanie”

Martyna Olesińska ,,Małolipnicanie”

Muzyka ,,Małolipnicanie”

Muzyka ,,Borówecki z Ostrowska

Muzyka ,,Jaferniocek” z Ostrowska

Grupa ,,Jaferniocek” z Ostrowska

Sylwia Ciężobka z Ostrowska

Maksymilian Twaróg z Ostrowska

Grupa ,,Mali Wróblowianie”

Agnieszka Mąka z Wróblówki

Maria Bobak z Wróblówki

Grupa ,,Niźniobańscanie”

Natalia Kowalczyk z Chochołowa

Anna Stoch z Chochołowa

Nadia Skorusa z Chochołowa

Antoni Kula z Cichego

Maria Skóbel z Cichego

Władysław Basiorka z Cichego

GODZ. 12.20 – 14.00

Muzyka Bukowiny Tatrzańskiej

Karolina Kramarz z Bukowiny Tatrzańskiej

Julia Łapkaz Bukowiny Tatrzańskiej

Muzyka ,,Mały Zbójnicek” z Zębu

Grupa ,,Mały Zbójnicek” chłopcy

Grupa ,,Mali Mietusianie”I

Grupa ,,Mali Mietusianie”II

Kamil Hyrczyk ,,Mali Miętusianie”

Dawid Chramiec ,,Mali Miętusianie”

Anna Komperda ,,Mali Miętusianie”

Grupa ,,Odrowązianie”

Julia Gober ,,Odrowązianie”

Amelia Bukowska TCKiS Jutrzenka Zakopane

Muzyka młodzieżowa ,,Zbójnicek” z Zębu

Klaudia Zapotoczna ,,Mali Holni” Sierockie

Bartłomiej Małkuch ,,Mali Holni” Sierockie

Justyna Faron ,,Hyrni” Nowy Targ

Kacper Faron ,,Hyrni” Nowy Targ

Muzyka dziecięca ,,Jutrzenka”

Franciszek Topór-Futer TCKiS Jutrzenka Zakopane

Maciej Łukaszczyk-Capowski TCKiS Jutrzenka Zakopane                  

GODZ. 14.00 – 14.15 przerwa

GODZ. 14.15 – ok.16.30

Muzyka ,,Chłopcy z Jutrzenki”

Maciej Łukaszczyk-Capowski TCKiS Jutrzenka Zakopane                  

Aleksandra Nędza-Chotarska TCKiS Jutrzenka Zakopane                  

Ewa Kowalik z Pieniążkowic

Anna Sikora z Dzianisza

Emilia Dereń ,,Sykowni” z Załucznego

Anna Byrdak z Łopusznej

Łukasz Żegleń z Ostrowska

Muzyka ,,Jazda”

Mistrz-uczeń Wojciech Śliwiński

Grupa ,,Honielnik” z Czerwiennego

Grupa dziecięca ,,Skrzypnianki”

Grupa dorosła ,,Skrzypnianki”

Grupa ,,Turnie” Stare Bystre

Oliwia Harbut ,,Turnie” Stare Bystre

Grupa ,,Turnie” Stare Bystre

Grupa ,,Zwyrt” Nowy Targ

Muzyka Seweryna Piekielnickiego

Grupa ,,Gronkowianki” z Gronkowa

Marzena Goleniowski z Harklowej

Grupa ,,Zespołu Skalni”

Grupa ,,Pocyrwiynianki” Podczerwone-Koniówka

Natalia Strama Podczerwone-Koniówka

Anna Hosaniak Podszkle

Monika Hoh Podszkle

 

GODZINY I KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW

XXXVII MUZYKOWANIE NA DUCHOWĄ NUTĘ

24.04.2022 – niedziela

 

GODZ. 10.00 – 12.00

Muzyka ,,Odrowązianie” z Odrowąża

Grupa ,,Tatry” z Ratułowa

Michał Mulica z Ratułowa                                  

Grupa ,,Piekielnicanie” z Piekielnika

Anita Szuba z Piekielnika

Katarzyna Stanuch z Zakopanego

Jakub Nowak z Ratułowa

Jakub Jasionek z Chochołowa

Stanisław Wetula z Chochołowa

Gminny Zespół ,,Watra”

Michalina Haberny z Czarnego Dunajca

Oliwia Jarończyk z Czarnego Dunajca

Grupa ,,Polany” Kościelisko

Bartłomiej Zagata z Ostrowska

,,Małe Brzegowianki” z Brzegów

Karolina Majerczyk z Brzegów

Zofia Lenart z Piekielnika

,,Zyngierki” z Maruszyny Dolnej I

,,Zyngierki” z Maruszyny Dolnej II

,,Mali Zaskalanie” z Zaskala

,,Mali Gronkowianie” z Gronkowa I

,,Mali Gronkowianie” z Gronkowa II

Kinga Niemiec z Gronkowa

GODZ. 12.00 – 14.30

Grupa ,,Zbójnicek” z Zębu

Grupa ,,Koliba” z Orawki                                        

Grupa ,,Kalina”

Sylwia Piszczór ze Skrzypnego

Muzyka z Szaflar

Muzyka ,,Zornica” TCKiS Jutzenka

Mariusz Hawryła ,,Zornica” TCKiS Jutzenka

Grupa z Tylmanowej

Blanka Szwajnos

Grupa ,,Mali Pyzowianie” z Pyzówki

Muzyka Piotra Hazy z Olczy

Grupa ,,Śwarni” z Nowego Targu

Muzyka młodzieżowa z Czerwiennego

Julia Zarycka ,,Bachledówka” Czerwienne

Maria Miśkowiec ,,Bachledówka” Czerwienne

Grupa ,,Syćko Gro” Maniowy

,,Orawianie” z Lipnicy Wielkiej

Muzyka Władysława Takuśkiego z Czerwiennego

Bartłomiej Bzdyk Kościelisko                           

 

Dla zachowania wierności oryginalnym tekstom zapisanym przez  Andrzeja Knapczyka - Ducha
i propagowania jego oryginalnej twórczości poniżej śpiewnik:

ŚPIEWNIK - ANDRZEJ KNAPCZYK DUCH.pdf

Pogoda
Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin

Unikatowe:
Darmowy licznik odwiedzin

infoturystyka
NOCLEGI Czarny Dunajec i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaNOCLEGI Białka Tatrzańska - Nocleg w Białce od 30 złNoclegi w Górach ✓ Najlepsze ceny ✓ Rezerwuj tanie noclegi od 30 zł, kwatery, pensjonaty, apartamenty, wille, hoteleOgólnopolski Portal Turystyczny Infoturystyka.pl - noclegi, hotele, pensjonaty, kwatery, pokoje gościnne, agroturystyka