MENU

            Oficjalna strona internetowa lodowiska     

 

Jesteś tutaj: Aktualności / Ruszyły rozgrywki Polskiej Ligi Paintballowej o wyłonienia Mistrza Polski

Ruszyły rozgrywki Polskiej Ligi Paintballowej o wyłonienia Mistrza Polski

Po długiej pandemii w Polsce w końcu ruszyły wyczekiwane rozgrywki Polskiej Ligi Paintballowej o wyłonienia Mistrza Polski w Paintballu Sportowym w Polsce. Pierwszy z trzech turniejów odbył się na termach uniejowskich w Uniejowie w dniu 28-6-2020 roku. Podhalańskie Zbóje Harnasie wystawili następujący skład:

1. Adam Grzywiński
2. Jarosław Ściślewski
3. Paweł Wróblewski
4. Michał Papaj
5. Wojciech Nita
6. Karol Nikoniuk
7. Tomasz Rulak --> Trener

Harnasie Podhale Team z Czarnego Dunajca rozegrali pięć meczów z czego wygrali trzy, jeden zremisowali i jeden przegrali co w ogólnym rozrachunku uplasowało Harnasii w 3 Lidze na Trzecim miejscu. Podsumowując sportowy weekend Polska Liga Paintballowa Uniejów #1 28.06.2020r.

Harnasie vs repomen: 4:3
Harnasie vs Exile : 3:1
Harnasie vs energy white: 5:1
Nexxteam vs harnasie: 2:2
Harnasie vs olds stars: 2:4

Dziękujemy wszystkim co Nas wspierali, trzymali za Nas kciuki i wspomogli.
Szczególne podziękowania dla naszych sponsorów :
@planeteclipse #stowarzyszenie #Harnasie Podhale Team #Czarny Dunajec #rhSPORT #gminaCzarnyDunajec #PaintballZakopaneHotShot #Virst Arena #planeteclipse #polskaligapaintballowa

Przypominamy , że Harnasie Podhale Team z Czarnego Dunajca są jedyną drużyną paintballową na Podhalu , Spiszu i Orawie , która godnie reprezentuje swój region na rozgrywkach Paintballowych w Polsce. Cały rok klub Sportowy Harnasie z Czarnego Dunajca prowadzą rekrutację do drużyny paintballowej , jak również prowadzą treningi na Hali Sportowej. Zapraszamy wszystkich chętnych w nasze szeregi i treningi. Więcej informacji na stronie www.harnasie.com.pl, tsharnasie@gmail.com.

Pogoda
Licznik odwiedzin
trwa inicjalizacja, prosze czekac...http://www.znajdzpromocje.pl/