MENU

            Oficjalna strona internetowa lodowiska     

 

Jesteś tutaj: Aktualności / Obwieszczenie - przyznane stypendia sportowe oraz nagrody i wyróżnienia Gminy Czarny Dunajec dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe

Obwieszczenie - przyznane stypendia sportowe oraz nagrody i wyróżnienia Gminy Czarny Dunajec dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe

O B W I E S Z C Z E N I E

Na podstawie § 9.Regulaminu w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania, wstrzymywania, cofania i wysokości stypendiów oraz nagród i wyróżnień sportowych za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu będącego Załącznikiem Nr 1 do Uchwały nr XIII/136/2016 Rady Gminy Czarny Dunajec z dnia 24 lutego 2016 r., wykaz osób (imiona i nazwiska), które otrzymały stypendium sportowe, nagrody lub wyróżnienia podlega obwieszczeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Czarnym Dunajcu i w Biuletynie Informacji Publicznej.

 

Wójt Gminy Czarny Dunajec Zarządzeniem Nr 86/2020 z dnia 01 czerwca 2020r.

w sprawie: przyznania stypendiów  sportowych  oraz nagród i wyróżnień Gminy Czarny Dunajec dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe.

Przyznał stypendia sportowe następującym sportowcom na łączną kwotę  40 000 zł (brutto):

 

Nazwisko i imię zawodnika

dyscyplina

1

Czech Bartłomiej

Skoki narciarskie i kombinacja norweska

2

Byrski Szymon

Skoki narciarskie i kombinacja norweska

3

Nowak Piotr

Kombinacja norweska

4

Węglarczyk Jan

Biathlon zimowy i letni / biegi narciarskie

5

Szwajnos Marcin

Biathlon

6

Bieniasz Weronika

Biathlon

7

Bartyzoł Jakub

Biathlon

8

Soroczyńska Patrycja

Jeździectwo, WKKW

9

Krok Aleksandra

Jeździectwo, WKKW

10

Kieta Krzysztof

Skoki narciarskie

11

Gąsienica Kazimierz

Biegi narciarskie

12

Pabin Zuzanna

Biegi narciarskie

13

Leja Krzysztof

Skoki narciarskie

14

Bober Radosław

Trójbój siłowy, martwy ciąg

15

Rzepka Maksymilian

Łyżwiarstwo szybkie

16

Bielozerova Daria

Łyżwiarstwo figurowe

17

Wajda Wiktoria

Łyżwiarstwo figurowe, Jiu-Jitsu

 

Nagrody  dla zawodników na łączną kwotę 37 000 zł (brutto)

 

L.p.

Nazwisko i imię zawodnika

dyscyplina

1

Maciusiak Mateusz

Skoki narciarskie, kombinacja norweska

2

Bafia Klemens

Skoki narciarskie, kombinacja norweska

3

Bobak Marcin

Skoki narciarskie, kombinacja norweska

4

Truchan Zuzanna

Skoki narciarskie, kombinacja norweska

5

Antosz Emilia

Skoki narciarskie, kombinacja norweska

6

Malarz Miłosz

Skoki narciarskie, kombinacja norweska

7

Czech Piotr

Skoki narciarskie

8

Guńka Kacper

Biathlon

9

Piczura Magdalena

Biathlon

10

Skorusa Wojciech

Biathlon

11

Stanek Patrycja

Biathlon

12

Guńka Jan

Biathlon

13

Zbylut Kinga

Biathlon

14

Liszka Amelia

Biathlon

15

Nowak Natalia

Biathlon

16

Czyszczoń Patrycja

Biathlon

17

Zborowski Maciej

Kombinacja norweska

18

Kwiatkowska Amelia

Łyżwiarstwo figurowe

19

Jarończyk Bartłomiej

Biegi narciarskie

20

Fatla Maria

Biegi narciarskie

21

Kardaś Elżbieta

Podnoszenie ciężarów, martwy ciąg

 

 

 

 

 

 

Nagrody  dla trenerów na łączną kwotę 3 000 zł (brutto)

 

 

 

Nazwisko i imię trenera

dyscyplina

1

Łuszczek Adam

Trener – siatkówka, nauczyciel wychowania fizycznego

2

Bafia Kazimierz

Trener – skoki narciarskie i kombinacja norweska

 

 

Wnioski spełniające warunek otrzymania wyróżnienia w postaci Dyplomu

 

L.p.

Nazwisko i imię zawodnika

dyscyplina

1

Figus Jagoda

Łyżwiarstwo figurowe

 

 

Pogoda
Licznik odwiedzin
trwa inicjalizacja, prosze czekac...http://www.znajdzpromocje.pl/