MENU

            Oficjalna strona internetowa lodowiska     

 

Jesteś tutaj: Aktualności / PROTOKÓŁ XXII Gminny Konkurs Grup Jasełkowych i Kolędniczych w dniach 23-24.01.2020r

PROTOKÓŁ XXII Gminny Konkurs Grup Jasełkowych i Kolędniczych w dniach 23-24.01.2020r

PROTOKÓŁ

 

z posiedzenia Komisji Artystycznej oceniającej XXI Gminny Konkurs Grup Jasełkowych i Kolędniczych w dniach 23-24.01.2020r. w Czarnym Dunajcu.

 

 

Komisja Oceniająca XXI Gminnego Konkursu Jasełek i Grup Kolędniczych w składzie:

Przewodnicząca - Maria Garbaruk, członkowie komisji: Cezary Skrocki, Renata Zięba

 

po omówieniu wszystkich prezentacji pokazanych na czarnodunajeckiej scenie postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

 

 

Kategoria : GRUPY KOLĘDNICZE:

 

I m. – „Krzesany” z Cichego (Związek Podhalan)                          

II m. – „Siumni” z Chochołowa (Związek Podhalan)                     

III m. – „Śleboda” z Podczerwonego -Koniówki (Związek Podhalan)              

 

 

Kategoria : GRUPY JASEŁKOWE

 

Kat. I (kl. 0-III):

I m. –  Grupa teatralna z Załucznego

II m. – Grupa Jasełkowa „Wesoła Gromadka” z Przedszkola Samorządowego w Czarnym Dunajcu  

III m. – Grupa Jasełkowa Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1w Cichem                                       

 

Wyróżnienie:

Grupa Jasełkowa ,,Żabki” z Przedszkola SPSK im. Jana Pawła II w Czerwiennem                  

Grupa Jasełkowa „Rumcajsy” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im JP II w Cichem

Grupa Jasełkowa „Krokusiątka” ze Szkoły Podstawowej w Podszklu

 

                                   

Kat. II (kl. IV-VI):

I m. - Grupa Jasełkowa ,,Rududu” ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu

II m. - Grupa Jasełkowa „Trzynastka” ze Szkoły Podstawowej w Odrowążu                                 

III m. - Grupa Jasełkowa „Krokusy” ze Szkoły Podstawowej w Podszklu                                           

 

Wyróżnienie:

Grupa Jasełkowa „Imaginacja” z  PSP Nr 1 SPSK im. Św. Andrzeja Boboli w Starem Bystrem

Grupa Jasełkowa ,,Skałka” z PSP nr 2 SPSK w Starem Bystrem 

 

Kat. III (kl. 7-8 szkoły podstawowej i liceum):

 

I m. – „Gracja” ze Szkoły Podstawowej w Ratułowie                                                          

 

Nagroda Specjalna

,,Cząstki Elementarne” z Katolickiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi SPSK

w Czerwiennem

 

 

 

 

Wyróżnienia  indywidualne za grę aktorską:

Kuba Skupień z grupy teatralnej z Załucznego

Karolina Sobula , Maja Starostka z zespołu ,,Rududu” ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu

 

 

 

          Jury po obejrzeniu 18 widowisk jasełkowych i kolędniczych z gminy Czarny Dunajec

składa serdeczne podziękowania instruktorom, animatorom i opiekunom zespołów za wkład włożony w przygotowanie scenariuszy, adaptacji, kostiumów i scenografii oraz bezcenną pracę z dziećmi, która przybliża im świat teatru. Jury prosi o zwrócenie uwagi na pracę nad dialogiem oraz adekwatny do wieku dobór tekstów.

Wyrażamy nadzieję, że Konkurs Grup Jasełkowych i Kolędniczych, dzięki zaangażowaniu Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec  będzie kontynuowany w przyszłych latach i będzie motywacją do rozwoju umiejętności aktorskich dzieci i młodzieży.

 

 

Czarny Dunajec, 24.01.2020r.

Pogoda
Licznik odwiedzin
trwa inicjalizacja, prosze czekac...http://www.znajdzpromocje.pl/