MENU

            Oficjalna strona internetowa lodowiska     

 

Jesteś tutaj: Aktualności / Zawody w biegach narciarskich „Puchar Ferii”

Zawody w biegach narciarskich „Puchar Ferii”

PROTOKÓŁ

 Gminne zawody w biegach narciarskich  Szkół Podstawowych i Gimnazjów

„Puchar Ferii”

 

 

Dnia 16.01.2020r.  na trasach biegowych przy Termach Chochołowskich  odbyły się zawody w narciarstwie biegowym dla uczniów szkół podstawowych. Organizatorami zawodów było  Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.

Zawodnicy w poszczególnych kategoriach za zajęcie miejsc od 1 – 6 otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody . Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe gadżety.

Organizatorzy zawodów dziękują wszystkim, którzy zaoferowali swoją pomoc podczas organizacji i przebiegu zawodów.

 

Miejsce Nazwisko i Imię Rok Szkoła Czas przejazdu
1 Turski Marcin 2011 SP Podczerwone 04:06.10
2 Alan Stachon 2013 SP Nr 7  Zakopane 04:32.68
3 Janik Kacper 2011 SPSK Stare Bystre 1 05:14.33
4 Basiorka Krzysztof 2011 SP Ratułów 05:42.61
5 Turski Piotr 2013 SP Podczerwone 06:10.90
6 Styrczula Tomasz 2011 SP Ratułów 06:50.26

 

1 Mroczkowska Izabela 2011 SP Chochołów 04:57.38
2 Gąsienica Emilia 2013 SP Podczerwone 07:02.17
3 Strama Natalia 2013 SP Podczerwone 10:02.84

 

Miejsce Nazwisko i Imię Rok Szkoła Czas przejazdu
1 Dudczak Kamil 2009 SP Ratułów 02:29.83
2 Czech Bartlomiej 2010 SP Chochołów 02:32.68
3 Lowicki Kamil 2009 SPSK Stare Bystre 1 02:34.02
4 Turski Andrzej 2010 SP Podczerwone 02:55.57
5 Glodowski Marek 2009 SP Ratułów 02:56.01
6 Bobak Marcin 2009 SP Chochołów 03:08.32
7 Skorusa Stanislaw 2009 SP Chochołów 03:11.35
8 Szeliga Oliwier 2009 SP Chochołów 03:15.62
9 Hyrczyk Dariusz 2009 SPSK Stare Bystre 1 03:31.12
10 Tylka Jozef 2009 SP Chochołów 03:38.36
11 Majcherczyk Krystian 2009 SP Chochołów 03:53.72
12 Patryk Koziel 2009 SP Ratułów 03:59.06
13 Szuma Krzysztof 2010 SP Chochołów 04:01.63
14 Czerwinski Kacper 2009 SPSK Stare Bystre 1 04:11.70
15 Barnowski Lukasz 2010 SP Chochołów 04:23.13
16 Wetula Stanislaw 2010 SP Chochołów 04:29.42
17 Mroczkowski Tomasz 2009 SP Chochołów 04:45.68
18 Szeliga Oskar 2010 SP Chochołów 04:56.91
19 Janik Kacper 2011 SPSK Stare Bystre 1 05:14.33
20 Konopka Wojciech 2010 SP Podczerwone 05:18.07
21 Leja Dominik 2009 SP Ratułów 05:18.16
22 Kowalczyk Krzysztof 2009 SP Chochołów 05:30.66
23 Czerwinski Arkadiusz 2009 SP Ratułów 05:40.41
24 Leja Dawid 2009 SP Ratułów 06:31.97
25 Styrczula Tomasz 2011 SP Ratułów 06:50.26
26 Dudczak Patryk 2010 SP Ratułów 07:15.28
27 Kulach Dominik 2010 SP Ratułów 08:11.29

 

Miejsce Nazwisko i Imię Rok Szkoła Czas przejazdu
1 Haberna Patrycja 2010 SP Podczerwone 03:16:30
2 Bazińska Gabriela 2009 SP Chochołów 03:16:89
3 Mateja Lena 2010 SP Chochołów 03:20:71
4 Bartyzol Alicja 2009 SP Pieniążkowice 03:24.23
5 Bobak Anna 2010 SP Chochołów 03:30.17
6 Mateja Oliwia 2009 SP Chochołów 03:34.83
7 Klag Kamila 2009 SP Podczerwone 03:39.98
8 Kurczak Amelia 2009 SP Pieniążkowice 03:57.11
9 Mroczkowska Kalina 2010 SP Chochołów 04:13.20
10 Leja Angelika 2010 SP Podczerwone 04:18.89
11 Błachuta Magdalena 2009 SP Pieniążkowice 04:49.94
12 Gubała Katarzyna 2010 SPSK Stare Bystre 1 06:19.08
13 Leja Anita 2009 SP Podczerwone DSQ

 

Miejsce Nazwisko i Imię Rok Szkoła Czas przejazdu
1 Podczerwinska Ewelina 2008 SP Podczerwone 05:35.89
2 Krzysiak Wiktoria 2008 SP Podczerwone 05:58.54
3 Zborowska Magdalena 2008 SP Chochołów 06:24.18
4 Banas Roksana 2008 SP Ratułów 06:24.49
5 Jaronczyk Aleksandra 2008 SP Podczerwone 06:27.56
6 Dzielska Karolina 2008 SP Pieniążkowice 06:29.31
7 Dzielska Katarzyna 2008 SP Pieniążkowice 07:12.24
8 Kramarz Nicol 2008 SP Podczerwone 07:31.98
9 Klag Patrycja 2008 SP Podczerwone 07:54.33

 

Miejsce Nazwisko i Imię Rok Szkoła Czas przejazdu
1 Czech Piotr 2008 SP Chochołów 05:05.69
2 Bafia Klemens 2008 SP Chochołów 05:17.40
3 Mulica Tomasz 2008 SP Ratułów 05:19.01
4 Szwajnos Kamil 2008 SPSK Stare Bystre 1 05:24.73
5 Gronski Adrian 2008 SPSK Stare Bystre 1 05:31.06
6 Obyrtacz Krzysztof 2008 SP Podczerwone 05:45.52
7 Moczarny Kamil 2008 SPSK Stare Bystre 1 06:47.05
8 Jasionek Szymon 2008 SP Chochołów 07:34.86
9 Basiorka Bartlomiej 2008 SP Ratułów 07:36.57
10 Zwijacz Antoni 2008 SP Ratułów 07:51.36
11 Gubala Michal 2008 SPSK Stare Bystre 1 08:00.57
12 Ciagwa Kamil 2008 SPSK Stare Bystre 1 09:09.88b

 

Miejsce Nazwisko i Imię Rok Szkoła Czas przejazdu
1 Haberna Wioleta 2007 SP Podczerwone 05:10.30
2 Bazinska Wiktoria 2007 SP Chochołów 05:21.41
3 Pisowicz Paulina 2007 SP Podczerwone 05:38.09
4 Leja Wiktoria 2007 SP Podczerwone 05:50.90
5 Blachuta Anna 2007 SP Pieniążkowice 06:34.09
6 Strama Edyta 2007 SP Podczerwone 07:10.96
7 Chlebek Monika 2007 SPSK Stare Bystre 1 08:51.51

 

Miejsce Nazwisko i Imię Rok Szkoła Czas przejazdu
1 Nowak Piotr 2007 SPSK Stare Bystre 1 04:05.83
2 Weglarczyk Jan 2007 SPSK Stare Bystre 1 04:21.74
3 Gasienica Kazimierz 2007 SP Podczerwone 04:36.14
4 Maciusiak Mateusz 2007 SP Chochołów 04:47.59
5 Bobak Krzysztof 2007 SP Chochołów 04:53.40
6 Karcz Szymon 2007 SP Podczerwone 05:11.68
7 Slodyczka Patryk 2007 SP Ratułów 05:26.45
8 Baran Damian 2007 SP Podczerwone 05:27.13
9 Jasionek Jakub 2007 SP Chochołów 05:29.45
10 WICHER PIOTR 2007 SP Pieniążkowice 05:56.08
11 Karcz Lukasz 2007 SP Podczerwone 06:19.64
12 FIEDOR BARTLOMIEJ 2007 SP Pieniążkowice 06:40.41
13 TOKARZ PRZEMYSLAW 2007 SP Pieniążkowice 06:51.95
14 PARZYGNAT SZYMON 2007 SP Pieniążkowice 07:45.09
15 Czerwinski Radoslaw 2007 SP Ratułów 08:24.32

 

Miejsce Nazwisko i Imię Rok Szkoła Czas przejazdu
1 Skorusa Karina 2006 SP Chochołów 07:16.73
2 Bafia Martyna 2005 SP Chochołów 08:41.91
3 Leja Monika 2006 SP Podczerwone 08:47.53
4 Watycha Zuzanna 2005 SP Chochołów 09:19.98
5 Korzyk Magdalena 2006 SP Chochołów 09:39.25
6 Karolina Bzdyk Bator 2005 SP Chochołów 11:28.37

 

Miejsce Nazwisko i Imię Rok Szkoła Czas przejazdu
1 Karol Stachon 2006 ZSMS Zakopane 05:52.20
2 Jaronczyk Bartlomiej 2006 SP Podczerwone 06:13.54
3 Skorusa Krzysztof 2005 SP Chochołow 06:46.68
4 Gronski Mateusz 2006 SPSK Stare Bystre 1 07:04.28
5 Zajac Damian 2006 SPSK Stare Bystre 1 07:15.51
6 GAWRON PIOTR 2006 SP Pieniążkowice 07:31.07
7 LUBERDA KAMIL 2006 SP Pieniążkowice 07:50.42
8 GAWRON PAWEL 2006 SP Pieniążkowice 07:54.95
9 Zych Piotr 2005 SP Chochołów 08:13.39
10 Mulica Artur 2005 SP Chochołów 08:45.12
11 Dawid Handzel 2006 SP Ratułów 09:10.39
12 Krystian Bednarz 2006 SP Ratułów 09:16.33
13 Szymon Majek 2006 SP Ratułów 09:24.88
14 Kacper Piszczek 2006 SP Ratułów 09:25.48

 

ID dziew
1 Podczerwone 140
2 Chochołów 77
3 Pieniążkowiec 55
4 Stare Bystre 1 13
5 Ratułów 12

 

ID chłop
1 Chochołów 113
2 Stare Bystre 1 92
3 Ratułów 69
4 Podczerwone 60
5 Pieniążkowiec 15
Miejsce IMS dziew
1 Chochołów 56
2 Podczerwone 13

 

Miejsce IMS chłop
1 Pieniążkowiec 27
2 Chochołów 26
3 Stare Bystre 1 23
4 Zakopane 18
5 Podczerwone 15
6 Ratułów 14

 

Pogoda
Licznik odwiedzin
trwa inicjalizacja, prosze czekac...http://www.znajdzpromocje.pl/