MENU

            Oficjalna strona internetowa lodowiska     

 

Jesteś tutaj: Aktualności / Zapraszamy szkoły, stowarzyszenia, organizacje, firmy do udziału w jarmarkach bożenarodzeniowych

Zapraszamy szkoły, stowarzyszenia, organizacje, firmy do udziału w jarmarkach bożenarodzeniowych

Szanowni Państwo!

Tradycja organizowania jarmarków w Czarnym Dunajcu sięga roku 1760, kiedy to nasza miejscowość otrzymała zgodę na organizowanie targów. Było to ewenementem na szeroką skalę, ponieważ wsie bardzo rzadko taką zgodę otrzymywały. Po blisko 260 latach, chcemy ożywić tradycję jarmarków w Czarnym Dunajcu. W obecnych czasach okres radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, jest również czasem spotkań na jarmarkach bożenarodzeniowych. Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich Państwa do zaangażowania się w organizację tego wydarzenia. W rynku Czarnym Dunajcu zostaną postawione 4 domki handlowe, zamykane, w których można będzie zaprezentować swoje wyroby.

Zapraszamy szkoły, stowarzyszenia, organizacje, firmy do udziału ze swoimi produktami. Można będzie wystawić ozdoby świąteczne, kartki świąteczne, dekoracje, wyroby cukiernicze, produkty lokalne, rękodzieło. Mile widziana również mała gastronomia. Dochód ze sprzedaży może być uzupełnieniem budżetu na szczytne cele Waszej organizacji, zaś firmy będą miały okazję wyjątkowej reklamy i współdziałania z lokalną społecznością. Odpowiedź na nasze zaproszenie proszę przesyłać na adres email ckip@ckip.org do dnia 22 listopada 2019 roku.

 

 

Z poważaniem

 

 Małgorzata Kulawiak
Dyrektor Centrum Kultury i Promocji

Gminy Czarny Dunajec

Pogoda
Licznik odwiedzin
trwa inicjalizacja, prosze czekac...http://www.znajdzpromocje.pl/