MENU

Jesteś tutaj: Aktualności / Gminny Turniej Tańca i Aerobiku w Piekielniku

Gminny Turniej Tańca i Aerobiku w Piekielniku

28 maja 2019 r.w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Piekielniku odbył się – po dziewięcioletniej przerwie -  VII Turniej Tańca i Aerobiku.
Konkurs miał na celu rozwijanie zainteresowań i uzdolnień tanecznych uczniów, a także propagowanie ruchu przy muzyce jako ciekawej formy spędzania czasu wolnego.

Do tanecznej rywalizacji przystąpiło aż 135 uczniów - 20 grup tanecznych z 5 szkół naszej gminy.

Turniej został zorganizowany przez Dorotę Bodzinowską we współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.

 

Wyniki turnieju:

Kategoria Szkoły Podstawowe  klasy I- III:

-   I miejsce – grupa Sisters z SP Ciche JPII w składzie: Anna Piczura, Martyna Banach, Magda Sikora, Alicja Gąsienica-Samek, Zuzanna Krzysiak, Weronika Tulka, Julia Gocał,

-   II miejsce – grupa Starobystrzańskie Smyki ze SP Stare Bystre 1 w składzie: Kamila Kula, Julia Adamczyk, Julia Paluch, Lena Kwak, Roksana Ukaszczyk, Magdalena Fatla, Łucja Wróbel, Anna Nowak, Michał Cudzich, Maja Uryga, Kaja Kozica-Zwijacz, Jan Mucha, Julia Maśnica.

 

Kategoria Szkoły Podstawowe klasy IV – VI:

-   I miejsce –grupa  Delfinki z Piekielnika w składzie: Wiktoria Małysa, Maja Gogolak, Sabina Szymala, Julia Małysa, Paulina Kotlarz, Kinga Basisty,

-   II miejsce – grupa Dzikie Miminki z Piekielnika w składzie: Natalia Szczerba, Emilia Szczepaniec, Oliwia Handzel, Gosia Kąś, Marlena Orłowska, Patrycja Rafacz, Oliwia Kurzeja, Amelia Szymusiak, Karolina Cichowska, Amelia Golak, Łucja Nowak, Sylwia Hola,

-   III miejsce – grupa Trzy gwiazdy z SP Ciche JPII w składzie: Zuzanna Iwan, Paulina Kaczmarczyk, Weronika Styrczula,

 

Wyróżnienia otrzymały grupy:

-   Black- White z Piekielnika w składzie: Kasia Lenart, Karolina Kałużna,

-   Blond Live z Czarnego Dunajca w składzie: Aleksandra Zając, Zuzanna Pogwizd,

-   BlackPink z Piekielnika w składzie: Martyna Karlak, Paulina Kojda, Weronika Szczepaniec, Kamila Konik,

-   Bez Grawitacji z Piekielnika w składzie: Karolina Stafira, Justyna Rokicka, Nikola Maślak, Aleksandra Bartkowiak.

-   Tic Taker z Czarnego Dunajca w składzie: Amelia Klimowska, Gabriela Hatłas,

-   Słodkie Ciasteczka z Piekielnika w składzie: Basia Buroń, Patrycja Madziar, Kinga Łaś, Oliwia Szymusiak, Magda Barnaś, Natalia Kubik

-   Taneczne Trio z Czarnego Dunajca w składzie: Edyta Limanówka, Anna Basińska, Klaudia Bolek

-   Fantazja z SP Stare Bystre 1 w składzie: Zuzanna Uryga, Joanna Kucharska, Magda Grońska, Ewa Wróbel, Wiktoria Ciągwa, Alicja Obrochta, Jessica Strama, Sylwia Suchecka, Adrian Groński, Emilia Szaradzińska, Gabriela Szaradzińska, Maria Obrochta.

 

Kategoria Szkoły Podstawowe klasy VII, VIII i III klasa gimnazjum:

-   I miejsce – grupa Zryw z Pieniążkowic w składzie: Martyna Habas, Karolina Hajnos, Urszula Skupień, Wiktoria Skupień, Weronika Kluska, Justyna Fiedor, Jakub Zając, Hubert Mastela, Daniel Zienkiewicz,

-   II miejse – grupa Dance Up z Czarnego Dunajca w składzie: Karolina Sobula, Elena Mniszak, Kamil Mniszak, Zuzia Skoczeń, Ola Skoczeń, Karolina Belicka, Anna Legutko, Patrycja Grzech, Patrycja Plucińska, Anna Puchomirska, Anna Gołąb, Maria Ramska,

-   III miejsce – grupa Without name z SP Ciche JPII w składzie: Aleksandra Stryczula, Roksana Łuszczek, Nikolina Łuszczek, Martyna Haberna,

 

Wyróżnienia otrzymały grupy:

-   Neonówki z Piekielnika w składzie: Kasia Buroń, Natalia Czop, Marta Maciasz, Kasia Zborek, Iwona Brząkała, Natalia Smorek, Ewelina Federak, Martyna Zachemska, Julka Pilch, Martyna Król, Angelika Jagódka, Iza Myrda,

-   Twins – duet z Czarnego Dunajca i Nowego Targu w składzie: Karolina Hosaniak,

-   Whales z Piekielnika w składzie: Karolina Kotlarczyk, Weronika Kadaś, Kasia Wójcik, Karolina Barnaś, Karolina Król, Klaudia Świętek, Klaudia Buroń,

-   Imaginacja ze Starego Bystrego 1 w składzie: Wiktoria Mazurkiewicz, Klaudia Palenik, Weronika Gubała, Małgorzata Ligas, Natalia Rabiańska, Sebastian Piszczór, Łukasz Żegleń, Adam Kwak, Kacper Rafacz, Grzegorz Fatla.

stypendia

stypendia

Pogoda
licznik

Ścieżki Narciarskie

SCIEZKI%20NARCIARSKIE

Newsy
Konkurs fotograficzny - Gmina Czarny Dunajec - Cztery Pory Roku (nowy regulamin)

Konkurs fotograficzny - Gmina Czarny Dunajec - Cztery Pory Roku (nowy regulamin)