MENU

Jesteś tutaj: Aktualności / Halowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców

W dniu 29.03.2019r. na Hali Sportowej w Czarnym Dunajcu oraz w Cichem odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o  Mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec  - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców.
Organizatorem Turnieju było  Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu.

4

Zwycięska drużyna ze Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcuwystąpiła w składzie: Babicz Jakub, Bober Radosław, Gałecki Dawid, Gruszka Łukasz, Haberny Maciej, Jędrzejowski Jakub, Kidoń Marcin, Puchomirski Maciej, Świderski Dawid, Winnicki Michał

Opiekun drużyny:  mgr Adam Chlebek

Królem strzelców został:  Michał Winnicki (SP Czarny Dunajec), który zdobył 9 bramek.

Zespoły, które stanęły na podium otrzymały Puchary. Wszystkie drużyny za zajęcie poszczególnych miejsc otrzymały pamiątkowe dyplomy,  piłki oraz posiłek i napoje.  Dojazd na zawody zapewnił organizator zawodów.

Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu dziękuje dyrektorowi Szkoły Podstawowej w  Cichem – Panu Krzysztofowi Kuli oraz  dyrektorowi Szkoły Podstawowej w  Czarnym Dunajcu – Pani Ewie Palenik, za  udostępnienie hali sportowej do przeprowadzenia zawodów.