MENU

Jesteś tutaj: Aktualności / Trasy biegowe w Gminie Czarny Dunajec nadal czynne

Trasy biegowe w Gminie Czarny Dunajec nadal czynne

Zima jeszcze nas nie opuściła. Zachęcamy więc do aktywnego wypoczynku w Gminie Czarny Dunajec w szczególności do uprawiania narciarstwa biegowego.

Jest to niewątpliwie świetna alternatywa dla miłośników biegania pozwalająca na utrzymywanie formy przez cały rok. Dla wszystkich mieszkańców oraz odwiedzających nas turystów przygotowaliśmy na okres zimowy ponad 21 km tras biegowych z wyznaczonym śladem dla stylu klasycznego oraz przygotowaną trasą pod styl łyżwą. Szczegółowy przebieg tras można śledzić pod linkiem
 
http://miip.geomalopolska.pl/malopolskazima (Czarny Dunajec)
 
Wierzymy, że jak tylko aura kolejnych lat przyniesie równie obfite opady śniegu, powyższe trasy na stałe wpiszą się w Państwa plany zimowego wypoczynku.
 
Informacja dla narciarzy biegowych, korzystająch z trasy narciarskiej na Szlaku Wokół Tatr na terenie gminy Czarny Dunajec!
Część trasy od Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu w stronę Puścizn Czarnodunajeckich, (tzw. linia) choć mocno zmrożona, nadal pozwala na uprawianie biegów narciarskich. Natomiast ślad w stronę Podczerwonego i Chocholowa zniszczony przez innych użytkowników (konie, skutery). Oblodzenie nie pozwala na regenerację. Jeśli warunki atmosferyczne będą sprzyjać, poinformujemy o odnowieniu tej części trasy.
stypendia

stypendia

Pogoda
licznik

Ścieżki Narciarskie

SCIEZKI%20NARCIARSKIE

Newsy
Konkurs fotograficzny - Gmina Czarny Dunajec - Cztery Pory Roku (nowy regulamin)

Konkurs fotograficzny - Gmina Czarny Dunajec - Cztery Pory Roku (nowy regulamin)