MENU

Jesteś tutaj: Aktualności / Protokół z zawodów biegowych z okazji 173. Rocznicy Powstania Chochołowskiego 2019

Protokół z zawodów biegowych z okazji 173. Rocznicy Powstania Chochołowskiego 2019

W dniu 17 lutego 2019 na trasach biegowych przy Chochołowskich Termach rozegrane zostały zawody w biegach narciarskich dla uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych, szkół średnich i dorosłych. Biuro zawodów przyjęło zgłoszenia od 230 zawodników. W zawodach rywalizowano indywidualnie w kategoriach dziewcząt i chłopców. Startujących podzielono na 12 kategorii wiekowych. O godz. 10.00 rywalizację rozpoczęli najmłodsi.
Zawodnicy za zajęcie miejsc od 1 – 3 otrzymali medale, do 6. miejsca dyplomy oraz nagrody - dla dzieci i młodzieży ufundowane przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec, a dla dorosłych przez Chochołowskie Termy. Dorośli za zajęcie 1. miejsc otrzymali dodatkowo pamiątkowe statuetki.

 W dekoracji zawodników wzięli udział goście obecni na zawodach: Sekretarz Gminy – Michał Jarończyk, Radni Gminy Czarny Dunajec – Tomasz Turski, Daniel Domagała oraz Bolesław Długopolski.

Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec składa serdeczne podziękowania dla: Chochołowskich Term za bardzo dobrze przygotowane trasy a także ufundowanie nagród dla dorosłych zawodników oraz dla wszystkich uczestników sportowych zmagań za obecność.

 

WYNIKI ZAWODÓW W ZAŁĄCZNIKU:
WYNIKI OFICJALNE BIEG POWST. CHOCHOŁOWSKIEGO 2019.pdf

 

FOTOGALERIA

stypendia

stypendia

Pogoda
licznik

Ścieżki Narciarskie

SCIEZKI%20NARCIARSKIE

Newsy
Konkurs fotograficzny - Gmina Czarny Dunajec - Cztery Pory Roku (nowy regulamin)

Konkurs fotograficzny - Gmina Czarny Dunajec - Cztery Pory Roku (nowy regulamin)