MENU
Jesteś tutaj: Aktualności / Wyniki zawodów w biegach narciarskich „Puchar Ferii” w ramach Programu Rozwoju Sportu w Gminie Czarny Dunajec

Wyniki zawodów w biegach narciarskich „Puchar Ferii” w ramach Programu Rozwoju Sportu w Gminie Czarny Dunajec

Zawody w biegach narciarskich  „Puchar Ferii”
w ramach Programu Rozwoju Sportu w Gminie Czarny Dunajec

 

 

Dnia 25.01.2019r. na trasach biegowych przy Szkole Podstawowej w Pieniążkowicach odbyły się zawody w narciarstwie biegowym dla szkół z terenu gminy Czarny Dunajec oraz czynnych uczestników zajęć w dyscyplinie biegi narciarskie  prowadzonych w ramach Programu Rozwoju Sportu .

Organizatorem zawodów było Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.

Do zawodów zgłoszono 80 zawodników . W zawodach rywalizowano indywidualnie w kategoriach  dziewcząt i chłopców od rocznika 2003 do 2010 i mł.

Zawodnicy w poszczególnych kategoriach za zajęcie miejsc od 1 – 3 otrzymali pamiątkowe medale, a do VI miejsca dyplomy oraz nagrody.

Wszystkim uczestnikom zapewniono dojazd na zawody. Posiłek oraz napoje  ufundowało Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.

Organizatorzy zawodów dziękują: Dyrektorowi Szkoły w Pieniążkowicach Grażynie Komperdzie,  gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły w Pieniążkowicach,  jak również Wojtkowi Kosakowskiemu  i wszystkim, którzy zaoferowali swoją pomoc podczas organizacji i przebiegu zawodów.

 

WYNIKI ZAWODÓW:

 

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW - rocznik 2003-2005

zawodników:

dystans - 3000 m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rocznik

Czas biegu

Strata

1

Stopka Jakub

SPSK nr 1 Stare Bystre

2003

07:37,30

0:00,0

2

Chramiec Dawid

SP Ciche 1

2004

07:48,00

00:10,70

3

Groński Marcin

SPSK nr 1 Stare Bystre

2004

08:02,00

00:24,70

4

Zatłoka Dominik

SP Czerwienne 1

2004

09:11,20

01:33,90

5

Leja Damian

SP Podczerwone

2005

09:24,80

01:47,50

6

Ratułowski Kamil

SP Czerwienne 1

2004

09:35,20

01:57,90

7

Zienkiewicz  Gabriel

SP Pieniążkowice

2004

11:35,80

03:58,50

8

Bilski Karol

SP Odrowąż

2005

14:19,90

06:42,60

9

Zienkiewicz  Daniel

SP Pieniążkowice

2005

15:29,90

07:52,60

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT - rocznik 2003-2005

zawodników:

dystans - 3000 m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rocznik

Czas biegu

Strata

1

Czyszczoń Patrycja

SP Ciche 1

2005

08:11,20

0:00,0

2

Zatłoka Julia

SP Czerwienne 1

2005

10:24,00

02:12,80

3

Bednarz Emilia

SP Ciche 1

2004

12:05,10

03:53,90

4

Głowacz  Klaudia

SP Pieniążkowice

2005

15:42,00

07:30,80

 

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW - rocznik 2006-2007

zawodników:

dystans - 2000 m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rocznik

Czas biegu

Strata

 

 

 

 

 

 

1

Groński Mateusz

SPSK nr 1 Stare Bystre

2006

06:30,20

0:00,0

2

Gąsienica Kazimierz

SP Podczerwone

2007

06:41,30

00:11,10

3

Nowak Piotr

SPSK nr 1 Stare Bystre

2007

06:48,30

00:18,10

4

Gubała Patryk

SPSK nr 1 Stare Bystre

2006

07:17,20

00:47,00

5

Gawron  Piotr

SP Pieniążkowice

2006

07:31,70

01:01,50

6

Luberda  Kamil

SP Pieniążkowice

2006

07:39,30

01:09,10

7

Węglarczyk Jan

SPSK nr 1 Stare Bystre

2007

07:51,60

01:21,40

8

Gawron  Paweł

SP Pieniążkowice

2006

07:58,80

01:28,60

9

Baran Damian

SP Podczerwone

2007

09:29,30

02:59,10

10

Świętek  Damian

SP Pieniążkowice

2006

09:38,80

03:08,60

11

Wicher  Piotr

SP Pieniążkowice

2007

09:46,80

03:16,60

12

Dusza Kacper

SP Odrowąż

2007

10:16,70

03:46,50

13

Mastela  Hubert

SP Pieniążkowice

2006

10:45,40

04:15,20

14

Wesołowski  Jakub

SP Pieniążkowice

2006

13:53,60

07:23,40

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT - rocznik 2006-2007

zawodników:

dystans - 2000 m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rocznik

Czas biegu

Strata

1

Liszka Amelia

SP Ciche 1

2006

05:44,20

0:00,0

2

Wesołowska Julia

SP Ciche 1

2006

07:25,50

01:41,30

3

Haberna Wioleta

SP Podczerwone

2007

07:28,70

01:44,50

4

Wesołowska Anastazja

SP Ciche 1

2007

07:45,50

02:01,30

5

Leja Monika

SP Podczerwone

2006

08:21,90

02:37,70

6

Leja Wiktoria

SP Podczerwone

2007

08:33,00

02:48,80

7

Bednarz Angelika

SP Ciche 1

2007

09:40,00

03:55,80

8

Błachuta  Anna

SP Pieniążkowice

2007

09:41,50

03:57,30

9

Fiedor  Justyna

SP Pieniążkowice

2006

10:31,80

04:47,60

10

Słonina  Julia

SP Pieniążkowice

2006

12:07,50

06:23,30

11

Skupień  Urszula

SP Pieniążkowice

2006

12:54,40

07:10,20

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW - rocznik 2008-2009

zawodników:

dystans - 1000 m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rocznik

Czas biegu

Strata

1

Szwajnos Kamil

SPSK nr 1 Stare Bystre

2008

04:00,90

0:00,0

2

Łowicki Kamil

SPSK nr 1 Stare Bystre

2009

04:29,10

00:28,20

3

Obyrtacz Krzysztof

SP Podczerwone

2008

04:54,50

00:53,60

4

Groński Adrian

SPSK nr 1 Stare Bystre

2008

04:59,60

00:58,70

5

Rebidas Dawid

SP Czerwienne 1

2008

05:13,90

01:13,00

6

Bednar Arkadiusz

SPSK nr 1 Stare Bystre

2009

05:21,70

01:20,80

7

Długopolski Robert

SP Czerwienne 1

2009

05:48,30

01:47,40

8

Bednarz Patryk

SP Ciche 1

2008

06:28,00

02:27,10

9

Gubała Michał

SPSK nr 1 Stare Bystre

2008

06:45,00

02:44,10

10

Hyrczyk Dariusz

SPSK nr 1 Stare Bystre

2009

06:54,90

02:54,00

11

Kużma Nikodem

Kraków

2008

08:21,00

04:20,10

12

Miętus Piotr

SP Czerwienne 1

2009

09:25,10

05:24,20

13

Styrczula Rafał

SP Ciche 1

2009

10:07,90

06:07,00

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT - rocznik 2008-2009

zawodników:

dystans - 1000 m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rocznik

Czas biegu

Strata

1

Podczerwińska Ewelina

SP Podczerwone

2008

04:48,90

0:00,0

2

Krzysiak Wiktoria

SP Podczerwone

2008

05:32,60

00:43,70

3

Kmin Patrycja

SP Ciche 1

2009

06:38,30

01:49,40

4

Wyrostek Barbara

SP Ciche 1

2008

06:45,20

01:56,30

5

Jarończyk  Aleksandra

SP Podczerwone

2008

06:47,00

01:58,10

6

Klag Patrycja

SP Podczerwone

2008

08:27,40

03:38,50

7

Klag Kamila

SP Podczerwone

2009

09:17,30

04:28,40

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW - rocznik 2010 i mł.

zawodników:

dystans - 500 m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rocznik

Czas biegu

Strata

1

Staszel Hubert

SP Czerwienne 1

2010

01:49,90

0:00,0

2

Wesołowski Hubert

SP Ciche 1

2010

02:00,90

00:11,00

3

Wyrostek Karol

SP Czerwienne 1

2010

02:16,50

00:26,60

4

Kużma Kajetan

Kraków

2011

02:36,00

00:46,10

 

KATEGORIA DZIEWCZĄT - rocznik 2010 i mł.

zawodników:

dystans - 500 m

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

Rocznik

Czas biegu

Strata

1

Łuszczek  Ola

SP Pieniążkowice

2010

01:30,90

0:00,0

2

Długopolska Anna

SP Czerwienne 1

2010

02:18,80

00:47,90

3

Zatłoka Monika

SP Czerwienne 1

2012

02:51,50

01:20,60

4

Zatłoka Lena

SP Czerwienne 1

2011

03:03,00

01:32,10

5

Styrczula Anna

SP Ciche 1

2012

03:37,90

02:07,00

6

Gąsienica Emilia

SP Podczerwone

2013

04:30,10

02:59,20

 

 

 FOTO GALLERIA

 

 

Z pozdrowieniem

Koordynator sportu

Pogoda

Ścieżka rowerowa

licznik