MENU
Jesteś tutaj: Aktualności / Protokół - Zawody w biegach narciarskich w ramach Programu Rozwoju Sportu w Gminie Czarny Dunajec

Protokół - Zawody w biegach narciarskich w ramach Programu Rozwoju Sportu w Gminie Czarny Dunajec

Dnia 27.03.2018r. na trasach biegowych przy Chochołowskich Termach odbyły się zawody w narciarstwie biegowym dla szkół z terenu gminy Czarny Dunajec oraz czynnych uczestników zajęć w dyscyplinie biegi narciarskie  prowadzonych w ramach Programu Rozwoju Sportu .

Organizatorem zawodów było Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.

W zawodach zgłoszono 160 zawodników . W zawodach rywalizowano indywidualnie w kategoriach  dziewcząt i chłopców od rocznika 2004 do 2010 i mł.

Zawodnicy w poszczególnych kategoriach za zajęcie miejsc od 1 – 3 otrzymali pamiątkowe medale, a do VI miejsca dyplomy oraz nagrody.

Wszystkim uczestnikom zapewniono dojazd na zawody. Słodycze, posiłek oraz napoje  ufundowało Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec.

Organizatorzy zawodów dziękują: Restauracji „U Sliwy” Pana Marka Barnowskiego, Chochołowskim Termom za udostępnienie miejsca zawodów oraz ratownictwo medyczne,  Wojtkowi Kosakowskiemu, Dariuszowi Śladze  i wszystkim, którzy zaoferowali swoją pomoc podczas organizacji i przebiegu zawodów oraz byłym zawodnikom i trenerom sportowym: Robertowi Matei, Maciejowi Maciusiakowi i Kazimierzowi Bafii, za uświetnienie ceremonii wręczenia nagród.

 

Protokół z zawodów w załączniku

 Protokol-Zawody Narciarskie w ramach PRS 2018.pdf

 

FOTO  GALERIA

Pogoda

Ścieżka rowerowa

licznik

Ścieżki Narciarskie

SCIEZKI%20NARCIARSKIE