MENU
Jesteś tutaj: Aktualności / Protokół Konkursu Góralskiego Wiersza Patriotycznego w ramach obchodów 172. Rocznicy Powstania Chochołowskiego

Protokół Konkursu Góralskiego Wiersza Patriotycznego w ramach obchodów 172. Rocznicy Powstania Chochołowskiego

Protokół Konkursu Góralskiego Wiersza Patriotycznego w ramach obchodów 172. Rocznicy Powstania Chochołowskiego

Chochołów, 9 luty 2018

 

 Jury w składzie:

Maria Łaś, Maria Garbaruk, Anna Trebunia-Wyrostek po przesłuchaniu 51 uczestników przyznało następujące miejsca

 

Kategoria Literacka

 

Grupa I kl. 0-III

 

I m. - Milena Małecka, PSP SPSK nr 1 Stare Bystre

II m. - Katarzyna Domalik, SP Załuczne

III m. - Lena Podczerwińska, Przedszkole Samorządowe Czarny Dunajec

Wyróżnienia:

Maja Takuśki, PSP SPSK nr 2 Stare Bystre

Anna Jędraszczak, ZP Podszkle

 

Grupa II kl. IV-VI

 

I m. - Edyta Strama, SP Podczerwone

II m. - Zuzanna Mateja, SP Odrowąż

III m. - Martyna Hosaniak, SP Podszkle

             Roksana Banaś, SP Ratułów

Wyróżnienia:

Emilia Jagódka, SP Podszkle

Martyna Łabuda, SP Pieniążkowice

Oliwia Obrochta, PSP SPSK nr 1 Stare Bystre

 

Grupa III kl. VII i Gimnazjum

 

I m. - Katarzyna Lenart, SP Załuczne

II m.  - nie przyznano

III m. - Wioletta Jędraszczak, SP Podszkle

Wyróżnienie:

Kinga Żegleń, PSP SPSK nr 2 Stare Bystre

 

Kategoria Gwarowa

 

Grupa I kl. 0-III

 

I m. - Adria Mrugała, SP nr 3 Ciche

II m. - Antoni Zwijacz, SP Ratułów

III m. - Bartłomiej Jasionek, SP Chochołów

             Nikola Sproch, ZP Podszkle

Wyróżnienia:

Magdalena Zborowska, SP Chochołów

Anna Gaberek, Przedszkole Samorządowe Czarny Dunajec

Justyna Murzydło, PSP SPSK nr 2 Stare Bystre

Anna Hosaniak, ZP Podszkle

 

Grupa II kl. IV-VI

 

I m. - Kazimierz Michniak, SP Chochołów

II m. - Małgorzata Styrczula, SP Chochołów

III m. Wiktoria Bazińska, SP Chochołów

Wyróżnienie:

Natalia Strama, PSP SPSK nr 2 Stare Bystre

 

Grupa III kl.VII i Gimnazjum

 

I m. - nie przyznano

II m. - Julia Putlak, ZP Podszkle

III m. - nie przyznano

Wyróżnienie:

Angelika Grela – SP Piekielnik

 

Grupa IV szkoły średnie

 

I m. - nie przyznano

II m. - Natalia Kowalczyk, I LO SPSK Czarny Dunajec

III m. - nie przyznano

 

 

Pogoda

Ścieżka rowerowa

licznik