MENU
Jesteś tutaj: Aktualności / Protokół z zawodów - Gminne Indywidualne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym – Igrzyska Dzieci

Protokół z zawodów - Gminne Indywidualne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym – Igrzyska Dzieci

PROTOKÓŁ

Gminne Indywidualne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym – Igrzyska Dzieci

 

 

 

Dnia 14.11.2017r. na Sali widowiskowej CKIP w Czarnym Dunajcu odbył się Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego – Igrzyska Dzieci.

 

 

 

Wyniki:  Kategoria – CHŁOPCÓW, rocz. 2005 i mł

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Ziółko Izaak

SP Piekielnik

2

Bartłomiej Petk

SP Piekielnik

3

Kamil Szeliga

SP Ratułów

4

Michał Kościelak

SP Piekielnik

5

Kacper Dusza

SP Odrowąż

6

Bartosz Laskowski

SP Ratułów

 

7-9

 

Bartosz Błęka

SP Załuczne

Oskar Stopka

SP Załuczne

Kacper Piszczek

SP Pieniążkowice

 

10 - 13

Paweł Gawron

SP Pieniążkowice

Kacper Babicz

SP Załuczne

Paweł Zapotoczny

SP Podszkle

Robert Gut

SP Podszkle

 

14 - 16

Patryk Możdżeń

SP Podszkle

Kacper Stoch

SP Pieniążkowice

Kacper Rafacz

SP Odrowąż

 

17 - 21

Karol Bilski

SP Odrowąż

Jakub Wesołowski

SP Pieniążkowice

Krystian Kowalczyk

SPSK Stare Bystre

Mateusz Molek

SPSK Stare Bystre

Mateusz Podczerwiński

SPSK Stare Bystre

 

 

 

 

Kategoria – DZIEWCZĄT, rocz. 2005 i mł

 

Miejsce

Nazwisko i Imię

Szkoła

1

Klaudia Świstak

SP Piekielnik

2

Rita Tylka

SP Ratułów

3

Natalia Czop

SP Piekielnik

4

Ewelina Federak

SP Piekielnik

5

Grażyna Stoch

SP Załuczne

6

Oliwia Śpiszak

SP Podszkle

7-8

Natalia Hosaniak

SP Podszkle

Marta Domalik

SP Załuczne

9 - 12

Anna Błachuta

SP Pieniążkowice

Dorota Garczek

SP Ratułów

Karolina Hajnos

P Pieniążkowice

Martyna Najborczyk

SP Odrowąż

13 – 15

Aleksandra Stoch

SP Odrowąż

Małgorzata Franos

SP Ratułów

Zuzanna Haberna

SPSK Stare Bystre

16 - 20

Sandra Szczypta

SPSK Stare Bystre

Karolina Krzysiak

SP Ratułów

Julia Ufir

SPSK Stare Bystre

Anna Gal

SP Odrowąż

Klaudia Głowacz

SP Pieniążkowice

 

 

 

Zwycięscy poszczególnych kategorii otrzymali do trzeciego miejsca statuetki. Zawodnicy do szóstego miejsca otrzymali dyplomy.

Wszystkim uczestnikom zapewniono posiłek i napoje, który ufundowało CKIP Czarny Dunajec.

 

Koordynator ds. sportu

mgr Marek Szuba

Pogoda

Ścieżka rowerowa