MENU
Jesteś tutaj: Aktualności / VI Rajd na Orientację - Mordownik - 9 września 2017, Chochołów

VI Rajd na Orientację - Mordownik - 9 września 2017, Chochołów

Biegi na orientację to  dyscyplina sportowa, w której zawodnik posługując się mapą i kompasem ma za zadanie w jak najkrótszym czasie przebiec określoną trasę wyznaczoną w terenie przez punkty kontrolne. Przebieg pomiędzy punktami kontrolnymi jest dowolny i właśnie wybór wariantu przebiegu stanowi istotę biegu na orientację.
Warunkiem sklasyfikowania uczestnika zawodów jest potwierdzenie wszystkich punktów kontrolnych. Sprawdzanie obecności na danym punkcie kontrolnym odbywa się standardowo za pomocą perforatora i karty startowej.

VI Rajd na Orientację - Mordownik - 9. września 2017, Chochołów.
W programie trasa piesza 50 km, rowerowa 130 km oraz piesza-turystyczna 25 km i rowerowa-turystyczna 50 km (dla mniej obytych z orientacją w terenie).
Dodatkowo Mały Mordownik dla najmłodszych (5-10 lat).
TP 50 i TR 130 zaliczane są do Pucharów: Pucharu Polski w Maratonach na Orientację (50 km) i Pucharu Polski w Rowerowych Maratonach na Orientację (100 km).
Lokalizacja tegorocznych zawodów na południu Polski daje szansę na nie tylko na doświadczenie zawodów na orientację u podnóża Tatr ale także na kontakt z bogatą kultura ludową tego rejonu.

Więcej informacji i zapisy na:
www.mordownik.pl oraz
www.facebook.com/mordownik/
Zapraszamy

Pogoda

Ścieżka rowerowa

licznik