MENU
Jesteś tutaj: Aktualności

Aktualności

13:09:33 08-09-2015

Podopieczni Roberta Nemsia i jego CKF Maximus z Czarnego Dunajca notują sukces za sukcesem. Kolejnym wyzwaniem dla Roberta Nemsia, Gabrieli Gacek, Renaty Zapały, Bernadetty Styrczuli i debiutującego Roberta Rafacza były zawody Balkan Cup federacji trójboju siłowego WUAP, które odbyły się w serbskiej miejscowości Baćki Petrovac.

13:09:29 08-09-2015

Tradycyjnie w ostatnią niedzielę sierpnia w Czarnym Dunajcu obchodzone są Dożynki Gminne - Hołdymas. Jest to wielkie święto zwłaszcza dla rolników z poszczególnych miejscowości, którzy dziękują Panu Bogu za plony. Przynoszą wieńce dożynkowe i chleb, plony pól, ogrodów i razem z tymi owocami ziemi przynoszą wiarę, tradycję i kulturę Podhala.

13:09:19 08-09-2015

Żeleźnica to wzniesienie w Beskidzie Orawsko-Podhalańskim. Na szczycie tym wielokrotnie przebywał kardynał Karol Wojtyła, późniejszy papież Jan Paweł II. Przebywał tam jako kapłan, a potem biskup i kardynał.

13:09:03 08-09-2015

W Czarnym Dunajcu zakończyły się zajęcia prowadzone w ramach projektu pn. "Chodźmy prawidłowo!" organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking (www.psnw.pl) oraz współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki (www.msit.gov.pl) przy partnerstwie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (www.pzla.pl).

13:09:01 08-09-2015

Posiady u Domina w Ratułowie to stały punkt imprez plenerowych na terenie gminy Czarny Dunajec.  Nie mogło ich zabraknąć i w tym roku.

12:09:55 08-09-2015

Mieszkańcy gminy Czarny Dunajec oraz liczni goście z poza terenu gminy tym razem spotkali się w Piekielniku podczas Festynu Rodzinnego  zorganizowanego przez Centrum Promocji i Kultury i Promocji Gminy, Sołtysa wsi wraz z Radą Sołecką, Oddział Związku Podhalan i Ochotniczą Strażą Pożarną w Piekielniku.

Pogoda
Licznik odwiedzin

Licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin

Unikatowe:
Darmowy licznik odwiedzin

infoturystyka
NOCLEGI Czarny Dunajec i okolice. Noclegi od 20 zł. Aktualna baza noclegowa, kwatery, pokoje, pensjonaty, wille, agroturystykaNOCLEGI Białka Tatrzańska - Nocleg w Białce od 30 złNoclegi w Górach ✓ Najlepsze ceny ✓ Rezerwuj tanie noclegi od 30 zł, kwatery, pensjonaty, apartamenty, wille, hoteleOgólnopolski Portal Turystyczny Infoturystyka.pl - noclegi, hotele, pensjonaty, kwatery, pokoje gościnne, agroturystyka